تکنولوژی

تکنولوژی سایت منوپارک

تکنولوژی پارکینگ هوشمند

برای داشتن شهرهوشمند نیاز به تکنولوژی های روز و روش های نوین بیش از پیش مورد نیاز می باشد. منوپارک با بهره گیری از اینترنت اشیا و هوش مصنوعی در صدد هوشمند کردن پارکینگ های خیابانی و عمومی روباز می باشد.

سرویس بک اند

دوربین های هوشمند منوپارک در پارکینگ های عمومی و حاشیه ای‌‌‌‌ عکس ها را به سرور منوپارک ارسال می کنند و پس از پردازش و استخراج اطلاعات پارکینگ این اطلاعات در سرور ذخیره می شوند و از طریق سرویس Restful API در اختیار اپلیکیشن قرار می گیرند. هم چنین اپلیکیشن در قسمت پرداخت اجاره پارکینگ و اضافه کردن خودرو و ... با سرور در ارتباط می باشد. اپلیکشن منوپارک و دوربین های هوشمند به صورت Real-time با سرور در ارتباط است که این سرور توانایی پاسخ سریع به درخواست های متوالی دریافتی را هم از اپ و هم از دوربین را دارد.
Img
Img
Img
Img

اپلیکشن موبایل

استفاده ازاین اپلیکیشن خیلی ساده بوده و فقط با چند کلیک می توانید پارک کنید. سادگی، هوشمندی و Real-time بودن از ویژگی های منوپارک می باشد.

با اپلیکیشن منوپارک با خیال آسوده و سریع جای پارک خود را پیدا کنید، با مسیر نشان داده شده به محل پارک خود منتقل شوید ، زمان پارک خود را مشخص کنید و بعد از پرداخت راحت هزینه پارکینگ با اپلیکیشن از پارک خود لذت ببرید.

اپلیکشن منوپارک به صورت Real-time وضعیت پارکینگ های خیابانی و پارکینگ های عمومی را که با سه رنگ سبز، زرد و قرمز مشخص می شوند را به همراه اطلاعات پارکینگ ها که شامل تعداد جاهای خالی و پر، موقعیت مکانی پارکینگ، عکس و نام پارکینگ می باشد را بر روی نقشه به نمایش می گذارد.همچنین بعد از انتخاب پارکینگ مسیر پارک را از لوکیشن شما تا پارکینگ را نشان می دهد تا براحتی ماشین خود را پارک کنید .

  • Img
    website build
  • Img
    redesign website
  • Img
    heavy marketing

دوربین هوشمند

این دوربین با بهره گیری از هوش مصنوعی توانایی تشخیص جاپارک های خالی را دارا می باشد، در خیابان این دوربین می تواند 10 تا بالای 30 عدد جای پارک و در پارکینگ های روباز نزدیک 100 جای پارک را پوشش دهد. این دوربین براحتی بر روی تیرهای چراغ برق قابل نصب است و محدوده 30 تا 100 متری را احاطه می کند. دوربین ها در یک شبکه اینترنت به یکدیگر متصل هستند و با سرور در ارتباط می باشند. دوربین هوشمند منوپارک توانایی تشخیص در شرایط آب و هوایی مختلف را دارد حتی می تواند در صورت وجود مانعی کوچک جلوی دوربین یا محل پارک نیز به درستی عمل کند، همچنین می تواند هنگام وجود انسان یا حیوانات خیابانی در محل پارک بدرستی خالی بودن جای پارک را تشخیص دهد.

Img