اخبار

اخبار سایت منوپارک
Blog Photo
97/08/26 منتشر شده در ایسنا

حل معضل پارکینگ با هوش مصنوعی

محققان یکی از شرکت‌های استارت‌آپی با تکیه بر تکنولوژی هوش مصنوعی راهکاری را ارائه کردند که در این راهکار الگوریتمی استفاده شده است که تنها با یک سنسور طراحی‌شده توسط این گروه، قادر به تشخیص پر یا خالی بودن 100 جای پارک است.

Blog Photo
97/04/16 منتشر شده در خبرگزاری فارس

۱۰۰ هزار پارک حاشیه ای در تهران داریم/پارکومتر جدیدی در تهران نصب نمی شود

وی در پاسخ به این پرسش که بسیاری از پارکومترهای نصب شده در حاشیه خیابان‌ها خراب است و پلیس هم شهروندان را جریمه می‌کند گفت:‌این طور نیست همه پارکومترها فعال هستند. وی با اشاره به اینکه 100 هزار پارک حاشیه‌ای در تهران داریم گفت:‌دیگر پارکومتر جدیدی در تهران نصب نخواهیم کرد و از این پس بر اساس اپلیکیشن جانمایی می‌کنیم. به گفته معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران امسال این اپلیکیشن‌ها اجرایی می‌شود اینکه در چه زمانی باشد هنوز مشخص نیست و در حال نوشتن نرم‌افزار هستیم.

Blog Photo
97/04/30 منتشر شده در خبرگزاری فارس

تهران صدرنشین تخلف توقف مطلقا ممنوع/ افزایش دو برابری جریمه توقف در محل پارکینگ معلولان

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سرهنگ کرمی‌اسد رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا با اشاره به این که کدهای جریمه مختلفی برای توقف‌های ساکن پیش‌بینی شده است افزود: هم‌اکنون بیشترین رقم جریمه در این بخش متعلق به جریمه مطلقا ممنوع است که در کلانشهرها برای آن 400 هزار ریال، شهرهای کوچک 300 هزار ریال و معابر روستایی 100 هزار ریال جریمه پیش‌بینی شده است که هدف کلی جلوگیری کاهش ظرفیت معابر با توقف وسایل نقلیه به صورت غیرمجاز بوده است.

Blog Photo
96/03/02 منتشر شده در عصر ایران

گرانترین پارکینگ ها ی جهان کجاست؟

این مطالب در چند دسته مانند پارک دو ساعته، پارک روزانه و ماهانه طبقه‌بندی شده‌اند. شاخص هزینه‌های پارکینگ در جهان در سال 2017 منتشر شد. این شاخص مشخص می کند شما در کدام شهر جهان بیشترین هزینه را برای پارک خودرویتان می‌پردازید.